>Users:   login   |  register       > email     > people    

راه های شگفت انگیز حذف فالوور فیک اینستاگرام در سال 2022 ( ربات حذف فالوور فیک + مشاوره رایگان)

 

Subscribe to راه های شگفت انگیز حذف فالوور فیک اینستاگرام در سال 2022 ( ربات حذف فالوور فیک + مشاوره رایگان) 1 post, 1 voice

Login to reply

 
Male user atilla 1 post

ربات حذف فالوور فیک
ربات حذف فالوور فیک
برای ثبت نام و شروع همین حالا کلیک کن
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

امروزه بسیاری از پیج های اینستاگرامی با اینکه تولید محتوا انجام میدهند و تمام قوانین اینستاگرام را رعایت می کنند اما باز هم بازدیدشان پایین هست و یا قبلا بیشتر بوده و الان کاهش پیدا کرده .

علت چیست ؟ جواب خیلی ساده هست … وجود فالوور فیک یا فالوور روح در پیج شما همان طور که می دانید اینستاگرام مخالف فالوور فیک هست و هر روز که می گذرد هوش مصنوعی اینستاگرام آپدیت شده وپیج هایی که فیک باشند را از هاست خود حذف می کند و اگر پیجی فالوور فیک یا فالوور روح داشته باشد طبق الگوریتم اینستاگرام برای ورود به اکسپلورر، بازدیدش کم می شود .

وجود فالوور فیک یا روح = کاهش تعامل پیج اینستاگرام = پایین آمدن بازدید اینستاگرام

وجود فالوور فیک در یک پیج اینستاگرام تهدید جدی برای هر کسب و کار اینستاگرامی خواهد بود. چراکه این قضیه، هم از دید مخاطبان و هم از دید اینستاگرام چندان خوشایند نیست و همه می دانند پیج هایی که فالوور فیک دارند معمولا قابل اعتماد نیستند!
فالوورهای فیک یا غیر فعال می تواند به صورت عمدی یا غیر عمدی در پیج شما وجود داشته باشد . بعضی از ادمین های پیج بدون آگاهی از سایت یا پنل های خرید فالوور اینستاگرام ، فالوور فیک خریداری می کنند و باعث ورود فالوور فیک در پیج می شود . گاهی وقت ها هم ، فالوور فیک از راه های دیگر وارد پیج شما می شود . راه های دیگر : تبلیغات (البته در بعضی از مواقع) – رقابت میان بیزینس ها -فعالیت نداشتن در پیج (فالوور روح)

برای همین است که ادمین های اینستاگرام به دنبال حذف فالوور فیک یا فالوور های روح اینستاگرام هستند و همیشه پیدا کردن سایت یا برنامه حذف فالوور های غیر فعال اینستاگرام ذهنشان را مشغول کرده است .

حالا راه کار چیه؟ چطور می توانیم فالوورهای فیک پیج اینستاگرام خود را تشخیص دهیم و آن ها را پاک کنیم؟ ما در این مقاله قصد داریم برای شما راه های حذف فالوور فیک (دستی و برنامه) را به شما معرفی کنیم .پس اگر میخواهید تعامل پیجتان با حذف فالوور فیک بالا رود تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .

فیک چیست ؟
برگرفته شده از واژه انگیلسی (fake) است و به معنای جعلی،ساختگی،دروغین،تقلبی است یا به زبان دیگر میتوان گفت :(( فریب دادن کسی یا چیزی،به غیر از واقعیت چیزی گویند .))

فالوور فیک چیست ؟
از پاراگراف بالا میتوان به مفهوم و معنی واقعی فالوور فیک رسید .فالوور فیک به فالووری گفته می شود که هیچ تعامل با پیج شما نداشته باشد.منظور از تعامل همان فعالیت یا زمانی است که کاربر در پیج شما سپری می کند برای مثال :(( از پست و استور های شما بازدید نکند و کامنتی زیر پست های شما نگذارد و یا هزاران نشانه های دیگر …)).

نکته : فالوور واقعی قابل خرید نیست و فقط با تولید محتوا جذب پیج شما می شود . اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام از سایت ها و یا هر راه دیگر داشتید بدانید که فالوور فیک جذب پیج شما خواهد شد .
فالوور روح چیست؟ چه فرقی با فالوور فیک دارد؟
به زبان ساده برای شما بیان کنم که فالوور روح یا همان فالوور غیر فعال مانند روح هست یعنی وجود دارد اما دیده نمی شود . فالوور های روح در واقعیت فالوور واقعی بودن که زمانی جذب پیج شما شده بودند اما الان به دلایلی مانند الگوریتم جدید اینستاگرام ، دوست نداشتن محتوای پیج شما و… به فالوور روح (فالوور غیر واقعی ) تبدیل شده اند و هیچ تعاملی به پیج شما نخواهند داشت

فالوور فیک اینستاگرام چطور کسب و کارتان را نابود می کند؟
شاید این سوال توی ذهن همه شما باشد که چگونه فالوور فیک پیج ما و در نهایت کسب و کار ما را نابود می کند

این بلایی هست که یقه خیلی از کسب و کار های اینستاگرامی را گرفته و روز به روز بازدید و عملکرد پیج را پایین می آورد . اما نگران نباشید از هر جای ضرر برگردی توی سود هستی پس مهم این هست که فالوور های فیکت رو تشخیص داده و آن ها را ریمو یا پاک کنید .

قبلا آپدیت اینستاگرام درمورد لینک استوری که الان برای همه باز شده کاربران اینستاگرام با خرید فالوور فیک سعی در این داشتن که این لینک استوری را برای خودشان باز کنند که بسیاری هم موفق به این کار می شد .ولی الان با آپدیت جدید اینستاگرام دیگر نیازی به خرید فالوور فیک برای باز شدن لینک استوری (بکش بالا) دیگر نیست .

الگوریتم اینستاگرام هوشمند است!
راه های زیادی برای تشخیص فالوور فیک از فالوور واقعی وجود دارد و چه بسا که اینستاگرام برای این کار هر روزه ربات ها و هوش مصنوعی های خود را آپدیت می دهد تا فالوور های فیک را پیدا کرده و حذف کند .به همین دلیل با پیج هایی که فالوور فیک یا غیر فعال دارند مخالف بوده و نمی گذارد که رشد داشته باشند .

به عنوان مثال اگر پست هایی که منتشر می کنید در نیم ساعت اول تعامل خوبی نداشته باشد یعنی لایک، کامنت، سیو و اشتراک خوبی نداشته باشد به هیچ وجه برای کل فالوورهای شما نمایش داده نمی شود! این قضیه روی دیگر موارد هم تاثیر گذار خواهد بود. مثلا اگر تعامل با پست های جدید شما کم باشد شانس حضور در اکسپلور و هشتگ ها را هم نخواهد داشت و این طور است که اینستاگرام نمی گذارد شما رشد طبیعی داشته باشید چون به پیج تان اعتماد ندارد

خطر مسدود شدن پیج تان برای همیشه
همان طور که گفتیم اینستاگرام مخالف با فالوور فیک بوده و پیج هایی که فیک هست را شناسای و حذف می کند .پس خطر مسدود کردن پیج ما هم وجود دارد.خیلی از پیج هایی وجود دارد بدون دلیل خاصی برای همیشه غیر فعال شده اند و دیگر نتوانستد برگردند . تنها دلیل این قضیه وجود فالوور فیک به تعداد بالا در پیج ماست .

با فالوور فیک اعتبارتان زیر سوال می رود
بسیاری از ادمین های پیج برای اعتماد سازی میان مشتری از فالوور فیک استفاده می کنند چون حس می کنند که با زیاد نشان دادن فالوور های پیج می شود اعتماد مشتری را به دست آورد . اگر چه در گذشته آن جور بوده اما با گذشت زمان و آپدیت الگوریتم اینستاگرام کاربران آن هم آپدیت می شوند و بسیار هوشمند تر از گذشته می شوند و وقتی شما از هر نفعی فالوور فیک به پیج خود جذب کنید خبر دار می شوند و این به ضرر شما و کسب کار شما است .

چرا سریع تر باید اقدام به حذف فالوورهای فیک اینستاگرام کنید؟
یکی از نظریات درباره به اکسپلور رفتن پست به اکسپلور این هست که باید پست شما در 1 ساعت اول تعامل بیشتری (لایک،کامنت،ارسال ،سیو و…) دریافت کند . این زمانی امکان پذیر است پیج شما فالوور های فیک کمی داشته باشد . پس یکی از مزایای حذف فالوور فیک اینستاگرام رشد سریع و افزایش فالوور واقعی پیج اینستاگرامی است .پس دست به کار شوید و فالوور های فیک، غیر فعال و کم فعالیت را از میان فالوور های خود حذف کنید .

اجازه بدهید کمی هم در مورد مزایای حذف فالوور فیک در اینستاگرام صحبت کنیم. اگر می خواهید سریع تر رشد کنید و فالوورهای واقعی تان افزایش پیدا کند ابتدا باید فالوورهای فیک، غیر فعال و کم فعالیت پیج تان را حذف کنید. این مهمترین دلیلی است که باعث می شود سریع تر فالوورهای فیک پیج اینستاگرام تان را حذف کنید.

یکی از روش های فوق العاده برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام که الان خیلی روی بورس است ورود به اکسپلور است. با وارد شدن پست هایتان به اکسپلور رشد چشمگیری را از نظر بالا بردن فالوورها تجربه خواهید کرد. وارد شدن به اکسپلور یک جور تبلیغ هدفمند ولی کاملا رایگان است که خیلی از پیج های اینستاگرامی ازش بهرمند شده اند.

یکی از فاکتورهای مهم ورود به اکسپلور از دید الگوریتم اینستاگرام میزان تعامل فالوورهای کل پیج با پست های منتشر شده است. مثلا اگر یک پیجی 10 هزار فالوور داشته باشد در 15 دقیقه اولی که پستی منتشر می کند باید 100 تا لایک و 50 تا کامنت بگیرد. این در حالت عادی است! اگر تعامل مثلا دو برابر این باشد ورود پست به اکسپلور حتمی است.

اما شما فرض کنید پیجی 10 کا فالوور دارد و 8 کای آن فیک یا به هر دلیلی غیر فعال هستند. در این صورت پست منتشر شده فقط به 2 هزار نفر نمایش داده می شود و این باعث می شود نرخ تعامل در آن پیج به شدت پایین باشد.

این قضیه باعث می شود اگر تبلیغ هم کنید به امید اینکه فالوورهای واقعی و جدید وارد پیج تان شوند و فکر کنید همه چیز درست می شود اصلا اینطور نیست! قبل از هر چیز اول باید فالوورهای فیک تان را پاک کنید و سپس اقدام به جذب فالوور واقعی جدید کنید.

چطور فالوورهای فیک اینستاگرام را تشخیص دهیم؟
راه های زیادی برای تشخیص فالوور فیک و غیر واقعی در اینستاگرام وجود دارد که می توانیم از آن ها استفاده کنیم. بدون اینکه بخواهیم از برنامه تشخیص فالوور فیک اینستاگرام استفاده کنیم به صورتی دستی این قضیه را می توانیم بررسی کنیم.

معمولا پروفایل های غیر واقعی و فیک در اینستاگرام ویژگی های خاصی دارند. مثلا عکس پروفایل درست حسابی ندارند یا اصلا ندارند. نام کاربری و اسم پیج شان بی معنی است. معمولا فالوئینگ های بالایی دارند اما فالوورهای خیلی کمی دارند. اکثرا فالوورهای فیک پرایویت هستند و زمانی هم که فالوشان می کنید هیچ وجه اکسپت نمی شوید. همینطور تعداد پست های آن ها معمولا صفر یا خیلی کم است!

یکی از راه های ساده برای تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام این است که در یک بازه زمانی اقدام به پست گذاشتن کنید و رفتار فالوورهای پیج تان را زیر نظر داشته باشید. مثلا ببینید آن هایی که لایک نمی کنند واقعا استوری های شما را هم نمی بینند؟ این یک روشی است که من همیشه از آن برای شناسایی فالوورهای غیر فعال و روح استفاده می کنم.

چگونه فالوورهای فیک را حذف کنیم؟
خب در ادامه قصد دارم به معرفی روش های حذف فالوور فیک پیج اینستاگرام بپردازم. برای این کار دو راه اصلی وجود دارد. اول اینکه به صورت دستی اقدام به شناسایی و پاک کردن فالوورهای فیک کنیم. دوم اینکه از اپلیکیشن ها، سایت ها و ربات های اینستاگرامی برای این کار استفاده کنیم. هر دو روش مزایا و معایب خود را دارد که در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد.

حذف فالوور فیک اینستاگرام به صورت دستی
در این روش با توجه به معیارهایی که در قسمت قبلی برای تشخیص فالوورهای فیک و غیرفعال به شما گفتم باید اقدام به شناسایی فالوورهای فیک پیج تان کنید و به صورت دستی تک تک آن ها را حذف کنید. قبول دارم این کار سخت و زمان بری است اما زمانی که تعداد فالوورهای فیک شما کم باشد این روش به درد تان می خورد. برای این کار دقیقا باید مطابق به تصاویر زیر عمل کنید.

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای اندروید و آیفون
روش بعدی برای حذف فالوور فیک اینستاگرام استفاده از برنامه و اپلیکیشن حذف فالوور فیک اینستاگرام است. البته خیلی از این برنامه ها امن نیستند و از آن ها نمی توانید استفاده کنید. خصوصا ابزارهای خارجی که در این زمینه فعالیت می کنند نقص هایی دارند. مثلا نمی توانند به خوبی در تشخیص فالوورهای غیرفعال عمل کنند. به همین دلیل ابتدا باید از کارکرد صحیح این ابزارها اطمینان حاصل کنید و سپس از آن ها استفاده کنید.

اپلیکیشن حذف فالوور Ghost Unfollowers for Instagram

یکی از بهترین برنامه های حذف فالوور فیک و روح در اینستاگرام برای گوشی های اندروید است که توسط این اپلیکیشن به راحتی می توانید فالوورهای روح که تعاملی با پیج تان ندارند را شناسایی کنید و اقدام به حذف آن ها کنید. علاوه بر این از این برنامه برای ردیابی و پاک کردن فالوورهایی که شما را آن فالور کرده اند نیز کاربرد دارد. برای دانلود این برنامه می توانید از طریق گوگل پلی اقدام کنید.

برنامه حذف دسته جمعی فالوور FollowMeter for Instagram

اپلیکیشن FollowMeter دارای یک رابط جذاب و فوق العاده برای مدیریت فالوورهای پیج اینستاگرام تان است. این اپلیکیشن کاربرد اصلی اش برای مدیریت فالوورها و فالووینگ ‌های پیج اینستاگرام تان است. این برنامه تعداد لایک ها، تعداد کامنت ها و … را نشان می دهد و از همین طریق می توانید فالوورهای فیک موجود در پیج خود را شناسایی کنید و آن ها را حذف کنید. FollowMeter یک اپلیکیشن فوق العاده برای حذف فالوورهای غیرواقعی در اندروید است.

برنامه تشخیص فالوور فیک برای ایفون Followers Insights for Instagram

کار اصلی برنامه Followers Insights for Instagram این است که فالوورهای غیرفعال شما را با توجه به تعاملی که روی پیج شما دارند بررسی کند و فالوورهای فیک را شناسایی و حذف کند. این اپلیکیشن اندرویدی به شما در ردیابی فالوورها و فالووینگ‌ ها، امکان پیگیری این که چه افرادی شما را بلاک کرده ‌اند و حتی با وفادارترین دنبال‌ کننده‌ های شما چه کسی هستند را گزارش می دهد.

ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام
اما یکی از بهترین روش ها برای حذف فالوور فیک در اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. به تازگی قابلیت جدیدی به ربات اینستاگرام اینبو اضافه شده است که توانایی شناسایی و حذف فالوورهای فیک پیج را دارد. این ربات که جدیدا هسته خود را آپدیت کرده است می تواند به شما در این زمینه کمک کند. البته ناگفته نماید ربات اینبو یک ربات هوشمند همه کاره است. این فقط یکی از قابلیت هایش است که در این قسمت با هم بررسی اش می کنیم.

این ربات با بررسی سه ویژگی از پروفایل های اینستاگرامی که شما را فالو کرده اند تشخیص به غیر واقعی بودن و اقدام به حذف آن ها می کند.

اول اینکه با توجه به عکس پروفایل می تواند واقعی یا غیر واقعی بودن آن را تشخیص دهد معمولا پروفایل هایی که عکسی ندارند توسط ربات شناسایی و حذف می شوند.

دوم اینکه با بررسی تعداد فالوور و فالووینگ های پروفایل مورد نظر می تواند فیک بودن یا واقعی بودن آن را تشخیص دهد. مثلا اگر پروفایلی فالووری نداشته باشد یا اینکه خیلی کم داشته باشد اما فالووینگ های بالایی داشته باشد به عنوان فالوور فیک شناسایی و حذفش می کند.

سوم اینکه اگر پروفایل اینستاگرامی پستی نداشته باشد یا تعداد پست های آن نسبت به فالووینگ هایش کمتر باشد ربات اینبو به فیک بودن آن، پی می برد و آن را حذف می کند.

ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام

جمع بندی و پایان
در این مطلب سعی کردم بهترین روش های حذف فالوور فیک اینستاگرام را به شما بگویم. فراموش نکنید فالوورهای فیک و غیرواقعی پیج شما باعث می شود رشد چشمگیری را نتوانید در اینستاگرام تجربه کنید. طبق صحبت هایی که در این مقاله داشتم اینستاگرام بسیار هوشمند است و به راحتی می تواند پیج هایی که از تعداد بالایی فالوور فیک استفاده کرده اند را شناسایی کند و آن ها را جریمه کند.

به همین دلیل شناسایی و حذف کردن فالوورهای فیک تان باید در اولویت کارتان باشد. امیدوارم از این مطلب استفاده کافی را برده باشید. اگر از برنامه یا سایت یا ربات اینستاگرام برای پاک کردن فالوور فیک اینستاگرام استفاده کرده اید لطفا تجربیات خود را در بخش کامنت ها حتما بنویسید

قبلا در مطلب تشخیص پیج فیک اینستاگرام به اینکه چطور تشخیص دهیم پیجی بصورت فیک بالا آمده و فالوور جذب کرده اشاره کردیم و راه های تشخیص فالوور فیک را بررسی کردیم اما حالا در مقاله میخواهیم بررسی کوتاهی داشته باشیم و ببینیم اگر قصد حذف فالوور فیک در اینستاگرام را داشته باشیم چه کارهایی باید بکنیم و چطوری مطمئن شویم فالووری که قصد حذف آن را داریم فالوور فیک یا فالوور روح است و آنقدر کم اثر است که از حذف کردن آن حسرت نخوریم و پشیمان نشویم. پس باز بصورت خلاصه با این هدف فالوورها را بررسی می کنیم.

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟
در یک کلام فالوور فیک، پروفایلی در اینستاگرام است که صاحبی ندارد! یعنی صرفا یک بار ساخته شده است و مثلا وارد پیج شما شده است. کسی صاحب این پروفایل نیست که بخواهد با شما در تعامل باشد. یعنی اگر پستی منتشر کنید کسی نیست پست شما را لایک کند. از قدیم تا همین الان تعداد فالوورهای اینستاگرام یک پیج، ملاک اصلی اعتبار و موفقیت آن بوده است.

به خاطر همین خیلی از صاحبین پیج های اینستاگرامی اقدام به خرید فالوور اینستاگرام به روش های مختلف می کنند که در نهایت انبوهی از فالوورهای فیک و غیر واقعی را روانه پیج خود می کنند.

فالوور روح چیست؟ چه فرقی با فالوور فیک دارد؟
شاید نام فالوور روح یا فالوور غیر فعال هم تا الان بارها شنیده باشید. فالوورهای روح هم هیچ خاصیتی برای پیج شما ندارند و یه جورایی اون ها هم فالوور غیر واقعی محسوب می شوند چون هیچ گونه تعاملی با پیج شما نخواهند داشت.

فالوور روح، پروفایل های واقعی در اینستاگرام هستند اما به هر دلیلی با شما در تعامل نیستند! یا دوست ندارند با شما در تعامل باشند یا طبق الگوریتم جدید اینستاگرام ممکن است پست ها و استوری های شما را نبینند. این باعث می شود نام فالوور روح یا غیر فعال را روی این دسته از فالوورها بگذاریم. در ادامه در مورد اینکه چگونه فالوور های روح را حذف کنیم هم صحبت می کنم.

تفاوت فالوور فیک با فالوور روح
فالوورهای فیک اینستاگرام فالوورهای دروغین پیج های اینستاگرامی هستند که هیچ انسانی پشت آن اکانت نیست و فعالیت انسانی ندارد و اغلب توسط ربات ها ساخته شدند و قاعدتا هیچ تعامل سازنده ای ندارد و صرفا برای مقاصد مالی و فروش آنها به دیگران ساخته شده اند پس آنها را فالوور روح اشتباه نگیرید زیرا فالوور روح فالوورهایی واقعی هستند که به مرور تعامل شان با صفحات اینستاگرامی شما از بین رفته و دیگر تعاملی ندارند و حتی پست های پیج شما را هم نمی بینند که این مشکل برای پیج شما گاها بخاطر الگوریتم های اینستاگرام اتفاق می افتد. برای اینکه بهتر بتوانید فالوور فیک را با فالوور روح تشخیص دهید و آنها را در پیج خودتان شناسایی و حذف کنید نشانه های آنها را جداگانه بررسی می کنیم:

نحوه شناسایی فالوور فیک در اینستاگرام
تعداد فالوور بالا و اینگیجمنت پایین: یکی از راه های تشخیص اکانت فیک اینستاگرام یا فالوور فیک اینستا این است که تعداد فالوورهای آن اکانت بالا باشد اما نسبت به فالوورهایش نرخ درگیری و تعامل کمی دارد و اگر نگاهی به پست هایش بیاندازید تعداد لایک ها و کامنت ها خیلی پایین است که در این صورت احتمالا فالوور خریده است.

نام و نام کاربری خارجی: خیلی از سرویس های فروش فالوور اینستاگرام فالوور خارجی میفروشند و یا همین سایت های ایرانی فروش فالوور هم گاها از سرورهای خارجی برای این کار استفاده می کنند. پس اگر چشمتان به نام خارجی در اکانت فالوورهایتان خورد و یا آدرس صفحه اینستاگرامش خارجی بود به اصالت این فالوور شک کنید و بررسی های بعدی را برای تشخیص فیک بودن آن انجام دهید.

تعداد فالووینگ بالا: اکثر افرادی که دنبال جذب فالوور فیک برای اینستاگرام خود هستند و قصد حضور حرفه ای در اینستاگرام را ندارند شروع می کنند به کم هزینه ترین روش ممکن تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند که دم دستی ترین کار فالو آنفالو کردن است که خوب به تدریج تعداد فالووینگ های آنها بالا می رود پس به اکانت هایی که تعداد فالووینگ بالا دارند مشکوک شوید.

تعداد پست کم: اگر اکانت اینستاگرامی دیدید که تعداد فالوور بالا دارد و تعداد پست پیج آن کم است و آن شخص فرد مشهوری نیست احتمالا اکانت اینستاگرام آن با فالوور فیک پر شده است زیرا چه دلیلی دارد که فردی با تعداد پست کم این همه مخاطب جذب کند و طرفدار داشته باشد؟ پس اگر دلیلی برای وجود این همه طرفدار پیدا نکردید آن پیج را هم فیک در نظر بگیرید.

پست تکراری: در کنار علایم دیگر که نام بردیم اگر دیدید پیجی تصاویر تکراری و بدون مضمون منتشر می کند احتمالا این پیج هم فیک است و منتشر کردن این پست های تکراری صرفا برای این است که تعداد پست های موجهی برای خود ثبت کند.

تصاویر بی کیفیت و غیرجذاب: اگر با اکانتی مواجه شدید که فالوور خیلی زیادی دارد اما تصاویر و محتوای آن انقدر بی کیفیت است که بنظر شما محال است دلیل جذب فالووری باشد آن اکانت را هم فیک در نظر بگیرید و سایر علایم را روی آن بررسی کنید تا شک شما به یقین تبدیل شود.

نام کاربری مجهول و شامل عدد: خیلی از اکانت های فیک توسط سرورهای کامپیوتری و طی الگوی خاصی ساخته می شوند پس اگر اسم عجیبی دیدید که از اتفاق شامل اعداد چندرقمی و بی معنی هم میشد نسبت به آن حساس شوید چون احتمالا آن اکانت فیک است و طی خرید فالوور از طریق سایت و اپلیکیشن خرید فالوور اینستاگرام به جمع فالوورهای شما پیوسته است.

اینگیجمنت غیرمنطقی: یکی از سخت ترین راه های تشخیص فالور فیک این است که تعداد فالوور آن پیج بالا باشد و به همان اندازه لایک و ویو و کامنت هم داشته باشد. در این مواقع به محتوای تولید شده دقت کنید چون سازنده اکانت فیک معمولا وقت زیادی برای محتوا نمی گذارد که این مورد را در قسمت تصاویر بی کیفیت و جذاب هم گفتیم. لابد می پرسید پس این لایک ها از کجا آمده است؟ خوب مشخص است همه ی این ها امروزه خریدنی است و احتمالا لایک و ویو و کامنتی که هم میبینید خریده است.

فالوور فیک اینستاگرام چطور کسب و کارتان را نابود می کند؟
فالوور فیک اینستاگرام نه تنها باعث رونق کسب کارتان نمی شود بلکه تعامل پیج شما را به صفر می رساند .

یکی از دلایل استفاده از فالوورهای فیک، رسیدن به 10 کا فالوور و فعال شدن لینک در استوری یا به قول معروف (بکش بالا) است. که دیگر نیاز نیست چون لینک استوری فعال شده و همه کاربران می توانند از آن استفاده کنند .

مقاله پیشنهادی : حذف فالوور فیک با ربات
نحوه تشخیص فالوور روح یا غیرفعال در اینستاگرام
اگر به خودتان اطمینان دارید که هیچ وقت دست به خرید فالوور فیک و ارزان اینستاگرام نزدید و تبلیغات مشکوکی هم نداشتید که آن شخص برای شما فالوور فیک بیاورد و فالوورهای پیج تان را به صورت ارگانیک بالا آورده اید احتمالا فالوورهای بدون فعالیتی که در پیج شما وجود دارند فالوورهای روح هستند که در اینجا به راه های شناسایی آنها می پردازیم:

عدم تعامل با پیج: اگر پیج شما تعداد فالوور خوبی دارد اما فالوورهایتان تعامل پایین دارند و لایکتان نمی کنند و کامنت نمی گذارند شما فقط یک مشت طرفدار دارید که احتمالا پست شما را نمی بینند. این نکته را هم در نظر بگیرید احتمالا محتوای شما آنقدر جذاب نیست که تعامل ایجاد کند که این خوب درست است. در اینجا می دانیم فالوورها فیک نیستند اما تعاملی با پست های شما ندارند و یا طبق الگوریتم اینستاگرام انقدر از شما دور شده که اصلا پست های شما را نمی بینند و این مورد نرخ تعامل و اینگیجمنت پیج شما را کم می کند. این یکی از مشخصه های بارز فالوورهای روح در اینستاگرام است.

بدون تصویر پروفایل: قبلا از فالوورهای شما بوده تعامل هم داشته اما مدتی است از او خبری نیست و دیگر با پیج شما تعامل ندارد. اگر بین فالورهای خود اکانتی را می بینید که الان تصویر پروفایل ندارد و مدتی از او خبری نیست شاید اینستاگرام را ترک کرده باشد و با توجه به اینکه با شما تعاملی ندارد دیگر حضور آن در لیست فالوورهای شما بی فایده است.

وجود اعداد در نام کاربری: خیلی از افراد هنگام ترک اینستاگرام و یا کوچ به آیدی جدیدی آیدی قبلی را تغییر می دهند و صرفا یکسری اعداد و حروف بی معنی می گذارند پس اگر چنین علایمی را کنار عدم تعامل با پست هایتان دیده اید با خیال راحت آن اکانت را در لیست سیاه خود برای حذف قرار دهید.

تاریخ آخرین پست: اگر فالوور شما که خیلی وقت است با شما تعامل ندارد از تاریخ آخرین پست در پیج خودش هم گذشته این را در نظر بگیرید که احتمالا خیلی وقت است دسترسی خوبی به آن اکانت ندارد و یا فعالیتش کم شده و حضور چنین شخصی برای شما باز بی فایده است چون حتی اگر محتوای خود را هم بهبود دهید احتمالا خیلی کم پیدا باشد.

مقاله پیشنهادی : 20 راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
الگوریتم اینستاگرام هوشمند است!
الگوریتم جدید اینستاگرام خیلی هوشمند شده است و خیلی راحت می تواند فالوور واقعی از غیر واقعی را تشخیص دهد. به همین دلیل با پیج هایی که فالوور فیک یا غیرفعال دارند مقابله می کند و نمی گذارد که رشد داشته باشند. سعی نکنید اینستاگرام را دور بزنید .

چرا ؟! چون هوش مصنوعی اینستاگرام هر تخلفی را جریمه می کند و در صورت تکرار زیاد پیج را هم دیزیبل می کند.
به عنوان مثال اگر پست هایی که منتشر می کنید در نیم ساعت اول تعامل خوبی نداشته باشد یعنی لایک، کامنت، سیو و اشتراک خوبی نداشته باشد به هیچ وجه برای کل فالوورهای شما نمایش داده نمی شود! این قضیه روی دیگر موارد هم تاثیر گذار خواهد بود. مثلا اگر تعامل با پست های جدید شما کم باشد شانس حضور در اکسپلور و هشتگ ها را هم نخواهد داشت و این طور است که اینستاگرام نمی گذارد شما رشد طبیعی داشته باشید چون به پیج تان اعتماد ندارد.

خطر مسدود شدن پیج تان برای همیشه
همینطور وجود فالوور فیک به تعداد بالا یک خطر دیگری هم برای شما به همراه خواهد داشت. آن هم این است که اینستاگرام پیج شما را مسدود می کند. خیلی از پیج های اینستاگرامی را دیده ایم که بدون دلیل خاصی برای همیشه غیرفعال شده اند و دیگر نتوانستند برگردند. تنها دلیل این قضیه وجود فالوور فیک به تعداد بالاست.

با فالوور فیک اعتبارتان زیر سوال می رود
از این گذشته اعتبار شما در خطر است. وقتی فالوورهای جدید و واقعی جذب می کنید و وقتی ببینند که تعامل فالوورهای فعلی با شما بسیار پایین بوده (لایک و کامنت بسیار کم) متوجه این می شوند که شما برای کسب و کار و مشتریان تان ارزش قائل نبودید و از فالوورهای غیر واقعی استفاده کردید. کاربران امروزی بسیار هوشمند شده اند و به خوبی این چیزها را درک می کنند.

چرا سریع تر باید اقدام به حذف فالوورهای فیک اینستاگرام کنید؟
اجازه بدهید کمی هم در مورد مزایای حذف فالوور فیک در اینستاگرام صحبت کنیم. اگر می خواهید سریع تر رشد کنید و فالوورهای واقعی تان افزایش پیدا کند ابتدا باید فالوورهای فیک، غیر فعال و کم فعالیت پیج تان را حذف کنید. این مهمترین دلیلی است که باعث می شود سریع تر فالوورهای فیک پیج اینستاگرام تان را حذف کنید.

یکی از روش های فوق العاده برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام که الان خیلی روی بورس است ورود به اکسپلور است. با وارد شدن پست هایتان به اکسپلور رشد چشمگیری را از نظر بالا بردن فالوورها تجربه خواهید کرد. وارد شدن به اکسپلور یک جور تبلیغ هدفمند ولی کاملا رایگان است که خیلی از پیج های اینستاگرامی ازش بهرمند شده اند.

یکی از فاکتورهای مهم ورود به اکسپلور از دید الگوریتم اینستاگرام میزان تعامل فالوورهای کل پیج با پست های منتشر شده است. مثلا اگر یک پیجی 10 هزار فالوور داشته باشد در 15 دقیقه اولی که پستی منتشر می کند باید 100 تا لایک و 50 تا کامنت بگیرد. این در حالت عادی است! اگر تعامل مثلا دو برابر این باشد ورود پست به اکسپلور حتمی است.

اما شما فرض کنید پیجی 10 کا فالوور دارد و 8 کای آن فیک یا به هر دلیلی غیر فعال هستند. در این صورت پست منتشر شده فقط به 2 هزار نفر نمایش داده می شود و این باعث می شود نرخ تعامل در آن پیج به شدت پایین باشد.

این قضیه باعث می شود اگر تبلیغ هم کنید به امید اینکه فالوورهای واقعی و جدید وارد پیج تان شوند و فکر کنید همه چیز درست می شود اصلا اینطور نیست! قبل از هر چیز اول باید فالوورهای فیک تان را پاک کنید و سپس اقدام به جذب فالوور واقعی جدید کنید.

آیا می دانستید : می توانید اکسپلور اینستاگرام را هم خریداری کنید : برای خرید کلیک کنید .

سایت خارجی تشخیص فالوور فیک
احتمالا اگر زمان لازم برای تشخیص فالوور فیک را ندارید به دنبال سایت هایی هستید که چنین سرویس هایی به شما ارائه کنند. ما در ادامه این مطلب چندین اپلیکیشن برای کار معرفی کرده ایم و حتی نحوه شناسایی فالوور فیک به صورت دستی و حذف آن را توضیح داده ایم اما در این بخش هم چند سایت خارجی برای نمایش میزان فالوور فیک در پیج اینستاگرام به شما معرفی می کنیم:

1- سایت IGAuditor

این سایت قابلیت تشخیص فالوور فیک برای اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب را دارد.

2- سایت Sparktoro

سایت ساده ای که قابلیت تشخیص فالوور فیک توییتر را دارد.

3- سایت TwitterAudit

این سایت هم صرفا برای توییتر توسعه پیدا کرده است.

4- سایت FakeCheck

این سایت تشخیص میزان فالوور فیک در اینستاگرام است.

5- سایت FakeLike

این سایت که مدتی است از دسترس خارج شده سایت خوبی برای نمایش میزان فالوورهای واقعی و فیک است امیدواریم زمانی که شما این مطلب را میخوانید مشکلات فنی آنها درست شده باشد.

مقاله پیشنهادی : الگوریتم جدید اینستاگرام
مزیت حذف فالوور فیک چیست؟
حذف فالوور فیک اینستاگرام یا حذف فالوور روح باعث می شود به نرخ تعامل بهتری از پست های خود برسید و همین تعداد لایک و کامنت و اینگیجمنت برمبنای تعداد کمتر ولی واقعی تری از فالوورها حساب شود که باعث می شود نرخ تعامل پیج شما بیشتر شود و شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور اینستاگرام داشته باشید. همچنین درک بهتر و درستی نسبت به بازخوردها خواهید داشت.

مقاله پیشنهادی : ربات حذف فالوور فیک
نحوه حذف فالورر فیک اینستاگرام بصورت دستی
حالا که با هم علایم یک فالوور فیک یا روح را بررسی کردیم می توانیم براحتی آنها را تشخیص دهیم. اگر قصد پاکسازی اکانت اینستاگرام خود را دارید و می خواهید فالوور فیک اینستا و یا فالوور روح خود را حذف کنید طی مراحل زیر می توانید براحتی این کار را انجام دهید:

وارد پیج اینستاگرام خود شوید و روی تعداد فالوور خود ضربه بزنید

لیست فالوورهای شما نمایش داده می شود که طبق نکات گفته شده پس از شناسایی فالوور فیک یا فالوور روح روی دکمه Remove مقابل آیدی آن ضربه بزنید.

پس از اطمینان برای حذف روی دکمه Remove دوباره ضربه بزنید.

حذف دسته جمعی فالوورهای فیک
خوب حتما حالا با روش های گفته شده شروع کرده اید به بررسی پیج های خودتان که ببینید فالوور فیکی در پیج شما وجود دارد یا خیر و یا حتی قبلا فالوور فیک برای پیج خود جذب کرده اید و حالا این تعداد فالوور زیاد و بدون تعامل خسته تان کرده است. حذف دسته جمعی فالوورهای فیک وقتی به ذهنتان خطور می کند که قصد دارید همه چیز را درست کنید و اشتباهی که کردید را جبران کنید خوب باید بگوییم درست است که حذف دسته جمعی فالوورهای فیک برای برگرداندن پیج شما به وضعیت طبیعی خودش نیاز است اما نمی توانید بدون در نظر گرفتن محدودیت اینستاگرام در تعداد حذف روزانه فالوور دست به این اقدام بزنید چون همین که شروع کنید به حذف دسته جمعی فالوورهای فیک و آن هم پشت سر هم اینستاگرام شما را ربات تشخیص می دهد و اجازه تکرار آن اکشن را به شما نمی دهد و به اصلاح شادوبن می شوید. پس راه درست حذف دسته جمعی فالوورهای فیک اگر بصورت دستی این کار را انجام می دهید این است که رفتاری انسان گونه داشته باشید و با فاصله های معین و با اکشن های متفاوت مثل لایک کردن پست یکی از دوستانتان این بین حساب شده عمل کنید و با حذف تکی فالوورهای فیک خود به حذف دسته جمعی فالوورهای فیک نزدیک شوید. البته اگر منظور شما از حذف دسته جمعی حذف یکباره و توسط خودتان باشد اما اگر منظورتان استفاده از سرویس های حذف فالوور فیک اینستاگرام است که بصورت انبوه این کار را انجام می دهند پاراگراف بعدی را بخوانید.

حذف فالورر فیک به صورت انبوه در اینستاگرام
حذف فالوور فیک اینستا به صورت انبوه معمولا بوسیله ی نرم افزارها و سایت ها و اپلیکیشن های حذف فالوور فیک و اپلیکیشن حذف فالوور روح انجام می شود که بر اساس همین الگوهایی که برای تشخیص فالوور فیک نام بردیم برنامه ریزی شده اند اما هیچ وقت به دقت شما و حذف دستی فالوور این کار را انجام نمی دهند و همیشه ریسک از دست دادن اکانت و بن شدن اکانت و هک شدن اکانت هم بوسیله اپلیکیشن های نامعتبر وجود دارد. پس پیشنهاد ما این است که سمت استفاده از آنها نروید طبق بررسی معتبرترین ها را به شما معرفی می کنیم:

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام
قبل از این درباره نحوه تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام برایتان گفته ایم و اینکه چگونه می توانید با بررسی فالوورهای خود اکانت فیک را تشخیص دهید و آن را بصورت دستی از بین فالوورها حذف کنید اما خوب برای افزایش سرعت حذف فالوورهای فیک برنامه هایی ساخته شده است. برنامه حذف فالوورفیک در اینستاگرام را براحتی می توان با یک جستجوی ساده پیدا کرد اما واقعا همه ی آنها به درستی کار می کنند؟ خوب جواب خیر است. ما در این قسمت قصد داریم با پیشنهاد خوب چند برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام در وقت شما برای بررسی آنها صرفه جویی کنیم. ما بیشتر این برنامه ها را برای حذف فالوور فیک در اینستاگرام نصب و تست کرده ایم و مدتی از آنها استفاده کردیم تا برای این بخش بروزترین و کارآمدترین برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام را معرفی کرده باشیم. اکثر این برنامه ها برای حذف فالوور فیک در اینستاگرام هم نسخه اندروید دارد و هم برای آیفون ساخته شده اند و لینک دانلود این برنامه ها را اینجا آوردیم تا با یک کلیک از هر برنامه ای که برای حذف فالوور فیک در اینستاگرام خوشتان آمد براحتی نصب کنید. با هم این برنامه ها و اپلیکیشن ها را بررسی می کنیم:

1- ربات حذف فالوور فیک اینبو

لینک خرید ربات حذف فالوور فیک : کلیک کنید

2- اپلیکیشن Followers+

3- اپلیکیشن Cleaner for IG

4- اپلیکیشن Follower Insight

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای اندروید و آیفون

خوب حالا که با برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام این مطلب را به پایان می رسانیم و امیدواریم با آموزش های بالا توانسته باشیم کمکی کرده باشیم تا با فالوور فیک اینستا آشنا شوید و با تصمیم حذف آنها به بهبود بیشتر صفحه اینستاگرام خود فکر کنید و به درصدهای بالایی از نرخ تعامل دست پیدا کنید.

اپلیکیشن حذف فالوور Ghost Unfollowers for Instagram
Ghost Unfollowers for Instagram
Ghost Unfollowers for Instagram

یکی از بهترین برنامه های حذف فالوور فیک و روح در اینستاگرام برای گوشی های اندروید است که توسط این اپلیکیشن به راحتی می توانید فالوورهای روح که تعاملی با پیج تان ندارند را شناسایی کنید و اقدام به حذف آن ها کنید. علاوه بر این از این برنامه برای ردیابی و پاک کردن فالوورهایی که شما را آن فالور کرده اند نیز کاربرد دارد. برای دانلود این برنامه می توانید از طریق گوگل پلی اقدام کنید.

برنامه حذف دسته جمعی فالوور FollowMeter for Instagram

اپلیکیشن FollowMeter دارای یک رابط جذاب و فوق العاده برای مدیریت فالوورهای پیج اینستاگرام تان است. این اپلیکیشن کاربرد اصلی اش برای مدیریت فالوورها و فالووینگ ‌های پیج اینستاگرام تان است. این برنامه تعداد لایک ها، تعداد کامنت ها و … را نشان می دهد و از همین طریق می توانید فالوورهای فیک موجود در پیج خود را شناسایی کنید و آن ها را حذف کنید. FollowMeter یک اپلیکیشن فوق العاده برای حذف فالوورهای غیرواقعی در اندروید است.

برنامه تشخیص فالوور فیک برای ایفون Followers Insights for Instagram
Followers Insights for Instagram
Followers Insights for Instagram

کار اصلی برنامه Followers Insights for Instagram این است که فالوورهای غیرفعال شما را با توجه به تعاملی که روی پیج شما دارند بررسی کند و فالوورهای فیک را شناسایی و حذف کند. این اپلیکیشن اندرویدی به شما در ردیابی فالوورها و فالووینگ‌ ها، امکان پیگیری این که چه افرادی شما را بلاک کرده ‌اند و حتی با وفادارترین دنبال‌ کننده‌ های شما چه کسی هستند را گزارش می دهد.

آیا برنامه حذف فالوور فیک وجود دارد؟
بله ، اپلیکیشن ها و نرم افزارهایی مثل Cleaner برای شناسایی و حذف آنها وجود دارند که برای پیدا کردن بهترین نرم افزارها و اپلیکیشن حذف فالوور فیک اینستاگرام این مطلب را در نشانت بخوانید.

حذف دسته جمعی فالوور فیک در اینستاگرام چگونه است؟
اکتن حذف دسته جمعی فالوور فیک اینستاگرام وجود دارد اما بخاطر محدودیت های اینستاگرام با سرعت کمو با فاصله انجام می شود.

فالوور فیک رایگان چگونه کار می کند؟
توصیه می کنیم به این سمت نروید. خرید فالوور فیک اینستاگرام که هیچ تعاملی با پیج شما ایجاد نمی کند باعث می شود خودتان را به دردسر بزرگی بیاندازید که بعدها برای جبران آن باید هزینه هایی چند برابری انجام دهید.

آیا سایت خارجی تشخیص فالوور فیک برای اکانت های ایرانی وجود دارد؟
بله چند سایت را در این مطلب به شما معرفی میکنیم که اینکار را برای شما انجام می دهند. حتما این مطلب را بخوانید.

* For speed and versatility, Corrections.com has been relaunched in opensource. Some older postings dates may be affected.
correctsource logo
Use of this web site constitutes acceptance of The Corrections Connection User Agreement
The Corrections Connection ©. Copyright 1996 - 2024 © . All Rights Reserved | 15 Mill Wharf Plaza Scituate Mass. 02066 (617) 471 4445 Fax: (617) 608 9015